Username: 
  Password: 

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
B13U Classic I
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/8,4/14,4/15,4/20,4/21,4/22,4/28,4/29,5/2,5/3,5/4,5/5,5/6,5/12,5/13,5/16,5/17,5/20,5/22
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13U Classic II East
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/31,4/14,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/20
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13U Classic II West
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/14,5/19,5/20,5/22
Venue: Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
TBD C1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13U Classic III East
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/14,4/20,4/21,4/22,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/11,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20
Venue: Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
United Sports Complex
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13U Classic III West
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/14,4/20,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/10,5/11,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20
Venue: Alexander HS
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13U Classic IV East
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/23,3/24,3/25,3/31,4/7,4/8,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/10,5/12,5/13,5/19,5/20,5/24
Venue: Alexander HS
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Eastside Baptist Church
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
TBD Athena1
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13U Classic IV West
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/8,4/13,4/14,4/20,4/21,4/22,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/11,5/12,5/13,5/14,5/19,5/20
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Granite
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13U Classic V East
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/8,4/14,4/15,4/20,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13U Classic V West
Date: 3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/23,3/24,3/25,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/9,5/11,5/12,5/18
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B13U Classic V South
Date: 3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/24,3/31,4/6,4/7,4/14,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/10
Venue: Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
MSC Fields
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B14U Classic I
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/8,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/19
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B14U Classic II
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/8,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/2,5/3,5/4,5/5,5/6,5/7,5/11,5/12,5/13,5/16,5/18,5/19,5/20
Venue: Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Alexander HS
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Terrell Mill Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B14U Classic III East
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/7,4/8,4/9,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,4/30,5/4,5/5,5/6,5/12,5/13,5/14,5/16
Venue: Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Avondale Stadium
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B14U Classic III West
Date: 3/3,3/4,3/9,3/10,3/17,3/18,3/24,4/7,4/8,4/13,4/14,4/15,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/10,5/12,5/13,5/17
Venue: Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B14U Classic IV East
Date: 3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/24,4/8,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/12,5/13,5/19,5/20
Venue: Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
United Sports Complex
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
North Floyd Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B14U Classic IV West
Date: 3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/7,4/8,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/11,5/12,5/13,5/19,5/20
Venue: GSA
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B14U Classic V East
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/7,4/8,4/14,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/11,5/12,5/13,5/17,5/18,5/19,5/20,5/22,5/24
Venue: Alpharetta North Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX--DO NOT USE
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
TBD Athena1
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B14U RPL
Date: 3/10,3/17,3/18,3/24,3/25,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/12,5/13
Venue: East Carrollton Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B15U Classic Red
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/19
Venue: Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Alexander HS
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B15U Classic White
Date: 3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/24,3/25,4/14,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/11,5/12
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B15U Classic Blue
Date: 3/3,3/10,3/17,3/18,3/24,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/9,5/12,5/13,5/20
Venue: Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B15U Classic IV Red
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,4/14,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/10
Venue: Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B15U Classic IV Blue
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,4/14,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/10,5/12
Venue: Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Alexander HS
Detail  Schedule
Roper Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B15U Classic V
Date: 3/3,3/4,3/10,3/18,3/24,3/31,4/7,4/8,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,5/5,5/6,5/12,5/14
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

B15U RPL
Date: 3/4,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/14,4/15,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13
Venue: GSA
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G13U Athena A
Date: 3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/8,4/11,4/14,4/15,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/3,5/4,5/5,5/6,5/7,5/12,5/13,5/15,5/17
Venue: Bill Wood Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Concorde Ashford Dunwoody
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G13U Athena B
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/13,4/14,4/15,4/17,4/21,4/22,4/25,4/26,4/28,4/29,5/3,5/5,5/6,5/11,5/12,5/14,5/15
Venue: Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G13U Athena C East
Date: 3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/24,3/25,4/14,4/15,4/21,4/22,4/25,4/27,4/28,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/11,5/12,5/13,5/24
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G13U Athena C West
Date: 3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/24,3/25,4/8,4/14,4/15,4/18,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/2,5/4,5/5,5/6,5/7,5/8,5/10,5/12,5/13,5/18
Venue: Alexander HS
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Harrison High School
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G13U Athena D
Date: 3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/24,3/25,4/7,4/8,4/14,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/2,5/5,5/6,5/12,5/13
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G14U Athena A
Date: 3/3,3/4,3/10,3/17,3/18,3/24,3/25,4/8,4/14,4/15,4/19,4/21,4/22,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/12,5/13,5/19,5/20,5/22
Venue: North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G14U Athena B
Date: 3/3,3/4,3/10,3/16,3/17,3/18,3/24,3/25,4/8,4/13,4/14,4/20,4/21,4/22,4/28,4/29,5/2,5/5,5/6,5/12,5/13,5/18,5/19,5/20
Venue: MOBA Academy
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
TBD Classic 19U
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Hobgood Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G14U Athena C East
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/8,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/4,5/5,5/6,5/9,5/10,5/11,5/12,5/13,5/14
Venue: Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
LakePoint Sports Center
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G14U Athena C West
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/8,4/14,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/16,5/19
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G14U Athena D
Date: 3/3,3/4,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/13,4/14,4/15,4/21,4/22,4/25,4/28,4/29,5/2,5/5,5/6,5/7,5/11,5/12,5/13,5/14,5/17,5/24
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Alexander HS
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G14U RPL
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/18,3/24,3/25,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/8,5/12,5/13
Venue: CYSA
Detail  Schedule
TBD Athena1
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15U Athena White
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/6,5/12
Venue: Summerour Middle School
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15U Athena Orange
Date: 3/3,3/10,3/17,3/18,4/14,4/15,4/22,4/28,4/29,5/12,5/13
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15U Athena Purple
Date: 3/3,3/4,3/17,3/18,3/24,4/7,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/1,5/5,5/6,5/12,5/13,5/20
Venue: Alexander HS
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Tiger Trail
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Mud Creek
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15U Athena Red
Date: 3/3,3/4,3/10,3/17,3/24,4/13,4/14,4/21,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12
Venue: Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15U Athena Black
Date: 3/3,3/4,3/10,3/18,3/24,4/14,4/15,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12,5/13,5/15,5/24
Venue: Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Tramore Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

G15U Athena Blue
Date: 3/3,3/10,3/17,3/18,3/24,3/25,4/14,4/21,4/28,4/29,5/12
Venue: Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Shakerag Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U Boys RIAS
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,3/26,3/31,4/2,4/7,4/8,4/9,4/14,4/21,4/22,4/26,4/27,4/28,4/29,5/5,5/6,5/11,5/14,5/19
Venue: Barber MS
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Elan
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Starr Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park & Aquatic Ctr.
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Campbell Middle School
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
Lucky Shoals Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Glennville Recreational Park
Detail  Schedule
Tesnatee Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U Girls RIAS
Date: 3/3,3/10,3/11,3/17,3/24,3/25,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Boys RIAS
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/2,4/7,4/8,4/13,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/10,5/12,5/13,5/20
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Barber MS
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Glennville Rec. Hilltop
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Union Co. HS
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Stockbrdige Middle School
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Franklin County Middle School
Detail  Schedule
Lucky Shoals Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
Toombs County Middle School
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Paul Thigpen Chevrolet
Detail  Schedule
Granite
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Girls RIAS
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/21,3/23,3/24,3/25,3/31,4/8,4/13,4/14,4/15,4/19,4/21,4/22,4/28,4/29,5/3,5/4,5/5,5/6,5/11,5/12
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Felker Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Kenney Askew Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Johns Creek UMC
Detail  Schedule
Old Patrick Henry HS Fields
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Boys RIAS
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/23,3/24,3/25,3/31,4/13,4/14,4/15,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/3,5/4,5/5,5/6,5/12,5/13
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Etowah River Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Church of Messiah
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Granite
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Roswell Area Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Girls RIAS
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/23,3/24,3/25,4/8,4/14,4/15,4/21,4/22,4/27,4/28,4/29,5/5,5/6,5/12
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Heritage Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Arlington Christian School
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U BOYS RIAS
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,3/31,4/7,4/8,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/8,5/10,5/11,5/12,5/15,5/18
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Etowah River Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Church of Messiah
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Girls RIAS
Date: 3/3,3/4,3/10,3/11,3/17,3/18,3/24,3/25,4/14,4/15,4/21,4/22,4/28,4/29,5/5,5/6,5/7,5/12
Venue: East Roswell Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Granite
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets