|
Winner of bracket based on total points after round robin play. |
Bracket - Saturday, March 03, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326691 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A18 | Ordaz Soccer Academy - BR12U | | vs. | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | | 326693 | RYSA | 11:00 AM | Mem | A15 vs A16 | RYSA Eagles 12B | | vs. | RYSA Predators 12B | | 326688 | Daughtry Park | 01:30 PM | 1 | A1 vs A6 | Butts County Leisure Services - McLendon | 2 | vs. | Old Capitol SL - BRU12 | 5 | 326694 | Bethesda Park | 01:30 PM | 4 | A11 vs A12 | Steamers FC - BR12U-RAGAN | | vs. | Stemers FC - B12U Ventura | | 326687 | Holland Sports Complex | 01:30 PM | 1b | A14 vs A9 | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | 6 | vs. | Rapids FC 12UB White | 2 | 326689 | Barber MS | 02:00 PM | 1 | A5 vs A17 | Kennesaw City Soccer Club - BRU12 | 4 | vs. | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 | 0 | 326692 | Ruby C. Fulbright Field | 02:30 PM | 1 | A10 vs A8 | Rapids FC 12UB Habersham | 2 | vs. | Rapids FC 12UB Stephens | 4 | 326690 | Elan | 03:00 PM | 01 | A4 vs A7 | Mountain United S.A. - BRU12 | 4 | vs. | Rapids FC 12UB Franklin | 1 | Bracket - Sunday, March 04, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326727 | West Gwinnett Park & Aquatic Ctr. | 09:00 AM | 1 | A3 vs A11 | Ordaz Soccer Academy - BR12U | | vs. | Steamers FC - BR12U-RAGAN | | 326724 | Holland Sports Complex | 12:00 PM | 1b | A19 vs A12 | AUSA DEV 12U Coed - Williams | | vs. | Stemers FC - B12U Ventura | | 326788 | Starr Park | 12:30 PM | 1 | A18 vs A5 | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | 1 | vs. | Kennesaw City Soccer Club - BRU12 | 7 | Bracket - Saturday, March 10, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326699 | Baldwin County Rec/NEW SOCCER COMPL | 10:00 AM | 4 | A6 vs A2 | Old Capitol SL - BRU12 | 8 | vs. | TCSA Warriors 12u | 1 | 326695 | Holland Sports Complex | 10:30 AM | 1a | A13 vs A11 | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | | vs. | Steamers FC - BR12U-RAGAN | | 326703 | Ruby C. Fulbright Field | 10:30 AM | 1 | A8 vs A9 | Rapids FC 12UB Stephens | 3 | vs. | Rapids FC 12UB White | 2 | 326698 | Barber MS | 12:00 PM | 1 | A5 vs A3 | Kennesaw City Soccer Club - BRU12 | 8 | vs. | Ordaz Soccer Academy - BR12U | 6 | 326697 | Daughtry Park | 01:00 PM | 1 | A1 vs A15 | Butts County Leisure Services - McLendon | | vs. | RYSA Eagles 12B | | 326700 | Starr Park | 02:00 PM | 1 | A18 vs A16 | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | | vs. | RYSA Predators 12B | | 326702 | Rocky Ford Park | 03:00 PM | 1 | A7 vs A10 | Rapids FC 12UB Franklin | 7 | vs. | Rapids FC 12UB Habersham | 4 | 326701 | Campbell Middle School | 04:00 PM | 1 | A17 vs A12 | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 | | vs. | Stemers FC - B12U Ventura | | Bracket - Sunday, March 11, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326717 | TBD |
--
|
--
| A4 vs A8 | Mountain United S.A. - BRU12 | | vs. | Rapids FC 12UB Stephens | | Bracket - Saturday, March 17, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326709 | Lucky Shoals Park | 09:00 AM | 4 | A3 vs A12 | Ordaz Soccer Academy - BR12U | | vs. | Stemers FC - B12U Ventura | | 326706 | Daughtry Park | 11:00 AM | 1 | A1 vs A2 | Butts County Leisure Services - McLendon | 11 | vs. | TCSA Warriors 12u | 0 | 326712 | Rocky Ford Park | 11:00 AM | 1 | A7 vs A8 | Rapids FC 12UB Franklin | 5 | vs. | Rapids FC 12UB Stephens | 1 | 326705 | Holland Sports Complex | 12:00 PM | 1a | A19 vs A10 | AUSA DEV 12U Coed - Williams | | vs. | Rapids FC 12UB Habersham | | 326707 | Barber MS | 12:00 PM | 1 | A5 vs A11 | Kennesaw City Soccer Club - BRU12 | 3 | vs. | Steamers FC - BR12U-RAGAN | 0 | 326711 | Campbell Middle School | 03:00 PM | 1 | A17 vs A16 | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 | | vs. | RYSA Predators 12B | | 326710 | Starr Park | 03:00 PM | 1 | A18 vs A15 | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | | vs. | RYSA Eagles 12B | | 326708 | Elan | 03:00 PM | 01 | A4 vs A9 | Mountain United S.A. - BRU12 | 1 | vs. | Rapids FC 12UB White | 0 | Bracket - Sunday, March 18, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326782 | RYSA | 12:00 PM | Ent | A15 vs A17 | RYSA Eagles 12B | 3F | vs. | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 Forfeited Game
| 0 | 326780 | Rhodes Complex | 03:00 PM | 1 | A10 vs A4 | Rapids FC 12UB Habersham | 0 | vs. | Mountain United S.A. - BRU12 | 5 | Bracket - Saturday, March 24, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326719 | TBD |
--
|
--
| A3 vs A17 | Ordaz Soccer Academy - BR12U | | vs. | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 | | 326714 | Holland Sports Complex | 10:30 AM | 1a | A14 vs A11 | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | | vs. | Steamers FC - BR12U-RAGAN | | 326718 | Baldwin County Rec/NEW SOCCER COMPL | 01:00 PM | 4 | A6 vs A15 | Old Capitol SL - BRU12 | 7 | vs. | RYSA Eagles 12B | 0 | 326715 | Daughtry Park | 01:30 PM | 1 | A1 vs A16 | Butts County Leisure Services - McLendon | | vs. | RYSA Predators 12B | | 326716 | Summit Baptist Church | 02:00 PM | 1 | A5 vs A12 | Kennesaw City Soccer Club - BRU12 | 10 | vs. | Stemers FC - B12U Ventura | 2 | 326720 | Starr Park | 03:00 PM | 1 | A18 vs A2 | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | | vs. | TCSA Warriors 12u | | 326721 | Ruby C. Fulbright Field | 03:30 PM | 2 | A10 vs A9 | Rapids FC 12UB Habersham | 0 | vs. | Rapids FC 12UB White | 1 | Bracket - Sunday, March 25, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326735 | Elan | 03:30 AM | 01 | A4 vs A3 | Mountain United S.A. - BRU12 | | vs. | Ordaz Soccer Academy - BR12U | | Bracket - Monday, March 26, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326686 | TBD RILS 2 |
--
|
--
| A13 vs A19 | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | 5 | vs. | AUSA DEV 12U Coed - Williams | 1 | Bracket - Saturday, March 31, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326722 | Holland Sports Complex | 09:00 AM | 1a | A13 vs A6 | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | 2 | vs. | Old Capitol SL - BRU12 | 2 | 326725 | Daughtry Park | 12:00 PM | 1 | A1 vs A18 | Butts County Leisure Services - McLendon | | vs. | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | | 326730 | RYSA | 02:00 PM | Ent | A16 vs A2 | RYSA Predators 12B | | vs. | TCSA Warriors 12u | | 326728 | Campbell Middle School | 02:30 PM | 1 | A17 vs A15 | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 | 0 | vs. | RYSA Eagles 12B | 0 | Bracket - Monday, April 02, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326696 | Holland Sports Complex | 06:00 PM | 1b | A14 vs A19 | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | 9 | vs. | AUSA DEV 12U Coed - Williams | 1 | Bracket - Saturday, April 07, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326732 | Holland Sports Complex | 09:00 AM | 1a | A14 vs A7 | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | 6 | vs. | Rapids FC 12UB Franklin | 3 | 326736 | Baldwin County Rec/NEW SOCCER COMPL | 01:00 PM | 4 | A6 vs A16 | Old Capitol SL - BRU12 | 7F | vs. | RYSA Predators 12B Forfeited Game
| 0 | 326739 | RYSA | 03:00 PM | Mem | A15 vs A2 | RYSA Eagles 12B | | vs. | TCSA Warriors 12u | | Bracket - Sunday, April 08, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326776 | Baldwin County Rec/NEW SOCCER COMPL | 01:00 PM | 4 | A6 vs A13 | Old Capitol SL - BRU12 | 3 | vs. | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | 0 | 326723 | Holland Sports Complex | 03:00 PM | 1a | A14 vs A8 | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | 2 | vs. | Rapids FC 12UB Stephens | 6 | Bracket - Monday, April 09, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326704 | Holland Sports Complex | 06:00 PM | 1b | A13 vs A14 | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | 4 | vs. | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | 2 | Bracket - Saturday, April 14, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326747 | RYSA | 08:00 AM | Mem | A16 vs A15 | RYSA Predators 12B | | vs. | RYSA Eagles 12B | | 326748 | Bethesda Park | 09:00 AM | 4 | A12 vs A11 | Stemers FC - B12U Ventura | | vs. | Steamers FC - BR12U-RAGAN | | 326740 | Holland Sports Complex | 09:00 AM | 1b | A19 vs A13 | AUSA DEV 12U Coed - Williams | 0 | vs. | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | 5 | 326746 | Ruby C. Fulbright Field | 11:00 AM | 2 | A8 vs A10 | Rapids FC 12UB Stephens | 2 | vs. | Rapids FC 12UB Habersham | 1 | 326742 | Baldwin County Rec/NEW SOCCER COMPL | 01:00 PM | 4 | A6 vs A1 | Old Capitol SL - BRU12 | 2 | vs. | Butts County Leisure Services - McLendon | 1 | 326741 | Ruby C. Fulbright Field | 01:00 PM | 2 | A9 vs A14 | Rapids FC 12UB White | CS | vs. | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | CS | 326744 | Rocky Ford Park | 02:00 PM | 1 | A7 vs A4 | Rapids FC 12UB Franklin | 1 | vs. | Mountain United S.A. - BRU12 | 4 | 326743 | Campbell Middle School | 02:30 PM | 1 | A17 vs A5 | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 | | vs. | Kennesaw City Soccer Club - BRU12 | | 326745 | Starr Park | 03:00 PM | 1 | A18 vs A3 | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | | vs. | Ordaz Soccer Academy - BR12U | | Bracket - Saturday, April 21, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326754 | RYSA | 08:00 AM | Mem | A16 vs A18 | RYSA Predators 12B | | vs. | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | | 326749 | Bethesda Park | 09:00 AM | 4 | A11 vs A13 | Steamers FC - BR12U-RAGAN | 0 | vs. | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | 3 | 326750 | Holland Sports Complex | 10:30 AM | 1a | A19 vs A14 | AUSA DEV 12U Coed - Williams | 3 | vs. | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | 6 | 326752 | Lucky Shoals Park | 12:00 PM | 4 | A3 vs A5 | Ordaz Soccer Academy - BR12U | | vs. | Kennesaw City Soccer Club - BRU12 | | 326755 | Bethesda Park | 01:30 PM | 4 | A12 vs A17 | Stemers FC - B12U Ventura | | vs. | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 | | 326757 | Tesnatee Complex | 02:30 PM | 2 | A9 vs A8 | Rapids FC 12UB White | 2 | vs. | Rapids FC 12UB Stephens | 0 | 326753 | Glennville Recreational Park | 04:00 PM | 1A | A2 vs A6 | TCSA Warriors 12u | 1 | vs. | Old Capitol SL - BRU12 | 14 | 326756 | Rhodes Complex | 04:30 PM | 1 | A10 vs A7 | Rapids FC 12UB Habersham | 3 | vs. | Rapids FC 12UB Franklin | 3 | 326751 | RYSA | 04:30 PM | Mem | A15 vs A1 | RYSA Eagles 12B | | vs. | Butts County Leisure Services - McLendon | | Bracket - Sunday, April 22, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326737 | Campbell Middle School | 10:30 AM | 1 | A17 vs A11 | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 | | vs. | Steamers FC - BR12U-RAGAN | | 326738 | Ruby C. Fulbright Field | 02:00 PM | 2 | A9 vs A12 | Rapids FC 12UB White | 0F | vs. | Stemers FC - B12U Ventura Forfeited Game
| 0 | 326726 | Elan | 03:30 PM | 01 | A4 vs A10 | Mountain United S.A. - BRU12 | | vs. | Rapids FC 12UB Habersham | | Bracket - Thursday, April 26, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326766 | Rocky Ford Park | 06:00 PM | 1 | A8 vs A7 | Rapids FC 12UB Stephens | 2 | vs. | Rapids FC 12UB Franklin | 4 | Bracket - Friday, April 27, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326729 | Ruby C. Fulbright Field | 07:00 PM | 2 | A7 vs A9 | Rapids FC 12UB Franklin | 3 | vs. | Rapids FC 12UB White | 0 | Bracket - Saturday, April 28, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326763 | Bethesda Park | 09:00 AM | 4 | A12 vs A3 | Stemers FC - B12U Ventura | | vs. | Ordaz Soccer Academy - BR12U | | 326761 | Bethesda Park | 10:30 AM | 4 | A11 vs A5 | Steamers FC - BR12U-RAGAN | 4 | vs. | Kennesaw City Soccer Club - BRU12 | 0 | 326758 | Holland Sports Complex | 10:30 AM | 1b | A14 vs A13 | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | 2 | vs. | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | 4 | 326762 | Ruby C. Fulbright Field | 12:00 PM | 2 | A9 vs A4 | Rapids FC 12UB White | 0 | vs. | Mountain United S.A. - BRU12 | 3 | 326765 | RYSA | 12:30 PM | Mem | A16 vs A17 | RYSA Predators 12B | | vs. | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 | | 326764 | RYSA | 02:00 PM | Mem | A15 vs A18 | RYSA Eagles 12B | | vs. | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | | 326760 | Glennville Recreational Park | 02:00 PM | 1A | A2 vs A1 | TCSA Warriors 12u | 1 | vs. | Butts County Leisure Services - McLendon | 16 | Bracket - Sunday, April 29, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326713 | Holland Sports Complex | 12:00 PM | 1a | A13 vs A7 | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | 0 | vs. | Rapids FC 12UB Franklin | 0 | 326777 | Ruby C. Fulbright Field | 02:00 PM | 2 | A8 vs A14 | Rapids FC 12UB Stephens | 2 | vs. | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | 1 | 326734 | Summit Baptist Church | 03:00 PM | 1 | A5 vs A18 | Kennesaw City Soccer Club - BRU12 | | vs. | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | | Bracket - Saturday, May 05, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326773 | TBD |
--
|
--
| A17 vs A3 | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 | | vs. | Ordaz Soccer Academy - BR12U | | 326770 | Bethesda Park | 10:30 AM | 4 | A12 vs A5 | Stemers FC - B12U Ventura | | vs. | Kennesaw City Soccer Club - BRU12 | | 326733 | Holland Sports Complex | 11:00 AM | 1a | A19 vs A8 | AUSA DEV 12U Coed - Williams | | vs. | Rapids FC 12UB Stephens | | 326768 | Bethesda Park | 12:00 PM | 4 | A11 vs A14 | Steamers FC - BR12U-RAGAN | | vs. | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | | 326767 | Rocky Ford Park | 12:00 PM | 1 | A7 vs A13 | Rapids FC 12UB Franklin | 2 | vs. | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | 2 | 326769 | RYSA | 02:00 PM | Mem | A16 vs A1 | RYSA Predators 12B | | vs. | Butts County Leisure Services - McLendon | | 326771 | Ruby C. Fulbright Field | 03:00 PM | 2 | A8 vs A4 | Rapids FC 12UB Stephens | | vs. | Mountain United S.A. - BRU12 | | 326772 | RYSA | 03:30 PM | Mem | A15 vs A6 | RYSA Eagles 12B | | vs. | Old Capitol SL - BRU12 | | 326774 | Glennville Recreational Park | 04:00 PM | 1A | A2 vs A18 | TCSA Warriors 12u | | vs. | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | | 326775 | Ruby C. Fulbright Field | 05:00 PM | 2 | A9 vs A10 | Rapids FC 12UB White | 0 | vs. | Rapids FC 12UB Habersham | 0 | Bracket - Sunday, May 06, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326779 | Starr Park | 02:00 PM | 1 | A18 vs A1 | Ordaz Soccer Academy Forest Park - BRU12 | | vs. | Butts County Leisure Services - McLendon | | 326784 | Glennville Recreational Park | 02:00 PM | 1A | A2 vs A16 | TCSA Warriors 12u | | vs. | RYSA Predators 12B | | 326783 | Tesnatee Complex | 02:00 PM | 2 | A9 vs A7 | Rapids FC 12UB White | 0 | vs. | Rapids FC 12UB Franklin | 0 | 326781 | Bethesda Park | 04:00 PM | 4 | A11 vs A3 | Steamers FC - BR12U-RAGAN | | vs. | Ordaz Soccer Academy - BR12U | | 326731 | Holland Sports Complex | 04:00 PM | 1a | A13 vs A10 | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | 2 | vs. | Rapids FC 12UB Habersham | 0 | 326778 | Bethesda Park | 05:30 PM | 4 | A12 vs A19 | Stemers FC - B12U Ventura | | vs. | AUSA DEV 12U Coed - Williams | | Bracket - Friday, May 11, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326759 | Rhodes Complex | 06:30 PM | 1 | A10 vs A19 | Rapids FC 12UB Habersham | | vs. | AUSA DEV 12U Coed - Williams | | Bracket - Monday, May 14, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326786 | TBD RILS 2 |
--
|
--
| A7 vs A14 | Rapids FC 12UB Franklin | 3 | vs. | AUSA DEV - 12U Boys - Coleman | 8 | Bracket - Saturday, May 19, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326789 | West Gwinnett Park & Aquatic Ctr. | 08:30 AM | 1 | A3 vs A4 | Ordaz Soccer Academy - BR12U | | vs. | Mountain United S.A. - BRU12 | | 326791 | Bethesda Park | 09:00 AM | 4 | A11 vs A17 | Steamers FC - BR12U-RAGAN | | vs. | Ordaz Soccer Academy Smyrna - BRU12 | | 326792 | Bethesda Park | 11:00 AM | 4 | A12 vs A9 | Stemers FC - B12U Ventura | | vs. | Rapids FC 12UB White | | 326785 | Rhodes Complex | 01:00 PM | 1 | A10 vs A13 | Rapids FC 12UB Habersham | | vs. | AUSA DEV - 12U BOYS - Heil | | 326793 | Glennville Recreational Park | 02:00 PM | 1A | A2 vs A15 | TCSA Warriors 12u | | vs. | RYSA Eagles 12B | | 326790 | RYSA | 03:00 PM | Mem | A16 vs A6 | RYSA Predators 12B | 0 | vs. | Old Capitol SL - BRU12 | 8 | 326787 | Rhodes Complex | 03:00 PM | 1 | A8 vs A19 | Rapids FC 12UB Stephens | | vs. | AUSA DEV 12U Coed - Williams | |
|
|
| |
| |
| | |
|