|
|
|
|
Winner of bracket based on total points after round robin play. |
Bracket - Saturday, March 03, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326909 | TBD RILS 2 |
--
|
--
| A26 vs A11 | Olympic Atl U16G Yellowjackets | 2 | vs. | SSA Kennesaw U16G Paulk M/W | 3 | 326801 | Rabbit Hill Park | 09:00 AM | 2 | A14 vs A16 | GSA 16U Girls - Cater / Murdoch | 4 | vs. | GSA 16U Girls - Vasquez | 2 | 326794 | Bunten Road Park | 09:00 AM | 1 | A19 vs A20 | Atlanta Fire U - GRU16 - Copeland | 5 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Martin | 0 | 326795 | Bunten Road Park | 11:00 AM | 1 | A17 vs A18 | Atlanta Fire U - GRU16 - Richards | 1 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Rothacker | 1 | 326796 | CGSA - Warner Robins | 11:00 AM | 9 | A22 vs A23 | CGSAWR Crushers | 1 | vs. | CGSAWR Pride FC | 1 | 326800 | Southeast Athletic Complex | 01:00 PM | 3 | A1 vs A25 | Fugees Soccer - GU16 | 1 | vs. | LSA Hotshots U16 - Coach Stuart | 6 | 341002 | Bethesda Park | 01:00 PM | Bute | A28 vs A7 | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team A | 0 | vs. | Cherokee Impact Xtreme | 5 | 326802 | Rabbit Hill Park | 03:00 PM | 3 | A15 vs A24 | GSA 16U Girls - Minervini | 2 | vs. | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team B | 1 | 326805 | Matt Community Park | 03:00 PM | 4 | A21 vs A10 | UFA (P) Stars | 5 | vs. | Roswell Spain | 2 | 326798 | CYSA | 05:00 PM | 4 | A9 vs A8 | Columbus Crush Forfeited Game
| 0 | vs. | Lazers SC | 4F | Bracket - Sunday, March 04, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326888 | Southeast Athletic Complex | 10:30 AM | 3 | A1 vs A18 | Fugees Soccer - GU16 | 1 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Rothacker | 5 | 326803 | Metro North Pk | 01:00 PM | 1 | A2 vs A3 | NTH MN Cheetahs | 2 | vs. | NTH MN Cougars | 3 | 326838 | CYSA | 01:00 PM | 4 | A9 vs A27 | Columbus Crush Forfeited Game
| 0 | vs. | Sacred Heart Dash 16U | 4F | 326876 | CGSA - Warner Robins | 03:00 PM | 10 | A22 vs A6 | CGSAWR Crushers | 0 | vs. | PCFC ALMON - GRU16 | 0 | 326917 | Heritage Park | 03:00 PM | 1 | A7 vs A26 | Cherokee Impact Xtreme | 6 | vs. | Olympic Atl U16G Yellowjackets | 3 | Bracket - Saturday, March 10, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326815 | PAC | 09:00 AM | 5 | A8 vs A26 | Lazers SC | 10 | vs. | Olympic Atl U16G Yellowjackets | 0 | 326818 | Grimes Bridge | 09:30 AM | 2 | A10 vs A3 | Roswell Spain | 1 | vs. | NTH MN Cougars | 1 | 326812 | Braly | 11:00 AM | 21 | A12 vs A7 | SSA Paulding 16g Mustangs | CS | vs. | Cherokee Impact Xtreme | CS | 326809 | Bunten Road Park | 11:00 AM | 1 | A17 vs A5 | Atlanta Fire U - GRU16 - Richards | 0 | vs. | Concorde Fire - Newtown United FC | 4 | 326813 | Bethesda Park | 11:00 AM | Bute | A28 vs A14 | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team A | 0 | vs. | GSA 16U Girls - Cater / Murdoch | 5 | 326816 | Allen Creek | 12:30 PM | 3 | A25 vs A21 | LSA Hotshots U16 - Coach Stuart | 1 | vs. | UFA (P) Stars | 4 | 326814 | Rabbit Hill Park | 01:00 PM | 1 | A16 vs A15 | GSA 16U Girls - Vasquez | 7 | vs. | GSA 16U Girls - Minervini | 2 | 326808 | Bunten Road Park | 01:00 PM | 1 | A20 vs A18 | Atlanta Fire U - GRU16 - Martin | 0 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Rothacker | 4 | 326819 | Adams Park | 01:30 PM | 1 | A11 vs A13 | SSA Kennesaw U16G Paulk M/W | 0 | vs. | SSA Paulding 16g Velocity | 5 | 326807 | Jones Briddge Park | 02:00 PM | 3 | A6 vs A19 | PCFC ALMON - GRU16 | 1 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Copeland | 1 | 326817 | Metro North Pk | 04:30 PM | 4 | A2 vs A4 | NTH MN Cheetahs | 1 | vs. | NTH MN Shockwaves | 2 | 326811 | CGSA - Warner Robins | 05:00 PM | 9 | A23 vs A27 | CGSAWR Pride FC | 3 | vs. | Sacred Heart Dash 16U | 3 | Bracket - Sunday, March 11, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326853 | TBD RILS 2 |
--
|
--
| A5 vs A10 | Concorde Fire - Newtown United FC | 4 | vs. | Roswell Spain | 0 | 326864 | CGSA - Warner Robins | 01:00 PM | 10 | A23 vs A8 | CGSAWR Pride FC | 2 | vs. | Lazers SC | 1 | 326857 | Metro North Pk | 01:00 PM | 3 | A3 vs A12 | NTH MN Cougars | 3 | vs. | SSA Paulding 16g Mustangs | 0 | 326907 | Rabbit Hill Park | 03:00 PM | 2 | A16 vs A27 | GSA 16U Girls - Vasquez | | vs. | Sacred Heart Dash 16U | | 341008 | TBD |
--
|
--
| A28 vs A22 | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team A | | vs. | CGSAWR Crushers | | Bracket - Saturday, March 17, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326821 | Bunten Road Park | 09:00 AM | 1 | A20 vs A17 | Atlanta Fire U - GRU16 - Martin | 1 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Richards | 4 | 326836 | CGSA - Warner Robins | 09:00 AM | 9 | A22 vs A8 | CGSAWR Crushers | 0 | vs. | Lazers SC | 2 | 326827 | Rabbit Hill Park | 11:00 AM | 2 | A14 vs A15 | GSA 16U Girls - Cater / Murdoch | 4 | vs. | GSA 16U Girls - Minervini | 0 | 326820 | Bunten Road Park | 11:00 AM | 1 | A18 vs A19 | Atlanta Fire U - GRU16 - Rothacker | 0 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Copeland | 3 | 326825 | East Roswell Park | 11:00 AM | 2 | A5 vs A25 | Concorde Fire - Newtown United FC | 1 | vs. | LSA Hotshots U16 - Coach Stuart | 2 | 326824 | East Roswell Park | 12:45 PM | 2 | A10 vs A7 | Roswell Spain | 4 | vs. | Cherokee Impact Xtreme | 2 | 326831 | Arlington Christian School | 01:30 PM | 1 | A26 vs A13 | Olympic Atl U16G Yellowjackets | 1 | vs. | SSA Paulding 16g Velocity | 8 | 326826 | LanierLand Park | 03:00 PM | 2 | A21 vs A1 | UFA (P) Stars | 5 | vs. | Fugees Soccer - GU16 | 0 | 326823 | CGSA - Warner Robins | 03:00 PM | 9 | A23 vs A9 | CGSAWR Pride FC | 4F | vs. | Columbus Crush Forfeited Game
| 0 | Bracket - Sunday, March 18, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326828 | Rabbit Hill Park | 01:00 PM | 3 | A16 vs A28 | GSA 16U Girls - Vasquez | 8 | vs. | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team A | 1 | 326898 | Bethesda Park | 01:00 PM | Bute | A24 vs A19 | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team B | 0 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Copeland | 7 | 326891 | Badger Creek Complex | 01:00 PM | 10 | A7 vs A2 | Cherokee Impact Xtreme | 1 | vs. | NTH MN Cheetahs | 5 | 326852 | CYSA | 01:30 PM | 4 | A9 vs A26 | Columbus Crush Forfeited Game
| 0 | vs. | Olympic Atl U16G Yellowjackets | 4F | 326866 | Pearl | 02:00 PM | 2 | A27 vs A14 | Sacred Heart Dash 16U | | vs. | GSA 16U Girls - Cater / Murdoch | | 326895 | Metro North Pk | 02:30 PM | 3 | A3 vs A21 | NTH MN Cougars | 0 | vs. | UFA (P) Stars | 1 | 326922 | Metro North Pk | 04:30 PM | 3 | A4 vs A13 | NTH MN Shockwaves | 0 | vs. | SSA Paulding 16g Velocity | 1 | Bracket - Friday, March 23, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326806 | Braly | 07:30 PM | 21 | A12 vs A13 | SSA Paulding 16g Mustangs | 0 | vs. | SSA Paulding 16g Velocity | 4 | Bracket - Saturday, March 24, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326844 | East Roswell Park | 09:00 AM | 2 | A10 vs A4 | Roswell Spain | 1 | vs. | NTH MN Shockwaves | 1 | 326833 | Scott Hudgens Park | 09:00 AM | 6 | A19 vs A17 | Atlanta Fire U - GRU16 - Copeland | 8 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Richards | 0 | 326843 | Metro North Pk | 09:00 AM | 3 | A3 vs A6 | NTH MN Cougars | 0 | vs. | PCFC ALMON - GRU16 | 7 | 326834 | Scott Hudgens Park | 11:00 AM | 6 | A20 vs A16 | Atlanta Fire U - GRU16 - Martin | 2 | vs. | GSA 16U Girls - Vasquez | 5 | 326841 | Allen Creek | 12:30 PM | 3 | A25 vs A14 | LSA Hotshots U16 - Coach Stuart | 1 | vs. | GSA 16U Girls - Cater / Murdoch | 0 | 326835 | Scott Hudgens Park | 01:00 PM | 6 | A18 vs A15 | Atlanta Fire U - GRU16 - Rothacker | 7 | vs. | GSA 16U Girls - Minervini | 0 | 326839 | LanierLand Park | 03:00 PM | 1 | A21 vs A5 | UFA (P) Stars | 1 | vs. | Concorde Fire - Newtown United FC | 1 | 326840 | Southeast Athletic Complex | 03:30 PM | 3 | A1 vs A24 | Fugees Soccer - GU16 | 2 | vs. | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team B | 1 | 326837 | Braly | 03:30 PM | 21 | A13 vs A7 | SSA Paulding 16g Velocity | 3 | vs. | Cherokee Impact Xtreme | 0 | 326855 | PAC | 05:00 PM | 5 | A8 vs A27 | Lazers SC | 7 | vs. | Sacred Heart Dash 16U | 1 | 326842 | Adams Park | 06:30 PM | 1 | A11 vs A2 | SSA Kennesaw U16G Paulk M/W | 0 | vs. | NTH MN Cheetahs | 4 | Bracket - Sunday, March 25, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326886 | Bethesda Park | 09:00 AM | Bute | A24 vs A20 | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team B | 1 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Martin | 3 | 326896 | Pearl | 02:00 PM | 2 | A27 vs A26 | Sacred Heart Dash 16U | 7 | vs. | Olympic Atl U16G Yellowjackets | 0 | 341001 | Bethesda Park | 05:00 PM | Bute | A28 vs A1 | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team A | | vs. | Fugees Soccer - GU16 | | Bracket - Sunday, April 08, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326810 | CGSA - Warner Robins | 03:00 PM | 9 | A22 vs A9 | CGSAWR Crushers | 4F | vs. | Columbus Crush Forfeited Game
| 0 | Bracket - Saturday, April 14, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326883 | Adams Park | 09:00 AM | 1 | A11 vs A3 | SSA Kennesaw U16G Paulk M/W | 0 | vs. | NTH MN Cougars | 1 | 326875 | Bunten Road Park | 09:00 AM | 1 | A18 vs A16 | Atlanta Fire U - GRU16 - Rothacker | 2 | vs. | GSA 16U Girls - Vasquez | 1 | 326879 | Rabbit Hill Park | 11:00 AM | 2 | A15 vs A27 | GSA 16U Girls - Minervini | 1 | vs. | Sacred Heart Dash 16U | 9 | 326874 | Bunten Road Park | 11:00 AM | 1 | A17 vs A1 | Atlanta Fire U - GRU16 - Richards | 5 | vs. | Fugees Soccer - GU16 | 0 | 326882 | Metro North Pk | 01:00 PM | 4 | A2 vs A10 | NTH MN Cheetahs | 2 | vs. | Roswell Spain | 1 | 326873 | Bunten Road Park | 01:00 PM | 1 | A20 vs A5 | Atlanta Fire U - GRU16 - Martin | 1 | vs. | Concorde Fire - Newtown United FC | 5 | 326880 | PAC | 01:00 PM | 5 | A8 vs A13 | Lazers SC | 7 | vs. | SSA Paulding 16g Velocity | 0 | 326881 | Allen Creek | 02:15 PM | 3 | A25 vs A24 | LSA Hotshots U16 - Coach Stuart | 3 | vs. | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team B | 0 | 326832 | Braly | 03:00 PM | 4 | A12 vs A11 | SSA Paulding 16g Mustangs | 1 | vs. | SSA Kennesaw U16G Paulk M/W | 2 | 326863 | Arlington Christian School | 03:00 PM | 1 | A26 vs A22 | Olympic Atl U16G Yellowjackets | 2 | vs. | CGSAWR Crushers | 5 | 326872 | Bunten Road Park | 04:30 PM | 2 | A19 vs A14 | Atlanta Fire U - GRU16 - Copeland | 3 | vs. | GSA 16U Girls - Cater / Murdoch | 0 | 326878 | Braly | 07:00 PM | 4 | A12 vs A9 | SSA Paulding 16g Mustangs | 4F | vs. | Columbus Crush Forfeited Game
| 0 | Bracket - Sunday, April 15, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326861 | Bethesda Park | 01:00 PM | Park | A24 vs A17 | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team B | | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Richards | | 326862 | Scott Hudgens Park | 03:00 PM | 1 | A18 vs A5 | Atlanta Fire U - GRU16 - Rothacker | | vs. | Concorde Fire - Newtown United FC | | 326859 | Fowler Park | 05:00 PM | 10 | A21 vs A19 | UFA (P) Stars | 2 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Copeland | 1 | Bracket - Saturday, April 21, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326906 | TBD |
--
|
--
| A5 vs A1 | Concorde Fire - Newtown United FC | 13 | vs. | Fugees Soccer - GU16 | 0 | 326908 | Metro North Pk | 09:00 AM | 4 | A4 vs A8 | NTH MN Shockwaves | 0 | vs. | Lazers SC | 7 | 326923 | Pearl | 12:00 PM | 2 | A27 vs A24 | Sacred Heart Dash 16U | | vs. | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team B | | 326897 | Jones Briddge Park | 12:00 PM | 3 | A6 vs A10 | PCFC ALMON - GRU16 | 9 | vs. | Roswell Spain | 0 | 326889 | Rabbit Hill Park | 01:00 PM | 2 | A14 vs A22 | GSA 16U Girls - Cater / Murdoch | 1 | vs. | CGSAWR Crushers | 1 | 326892 | Braly | 03:00 PM | 21 | A13 vs A9 | SSA Paulding 16g Velocity | 4F | vs. | Columbus Crush Forfeited Game
| 0 | 326890 | CGSA - Warner Robins | 03:00 PM | 9 | A23 vs A15 | CGSAWR Pride FC | 4F | vs. | GSA 16U Girls - Minervini Forfeited Game
| 0 | 326845 | Arlington Christian School | 03:30 PM | 1 | A26 vs A12 | Olympic Atl U16G Yellowjackets | | vs. | SSA Paulding 16g Mustangs | | 326884 | Metro North Pk | 05:00 PM | 4 | A4 vs A21 | NTH MN Shockwaves | 1 | vs. | UFA (P) Stars | 3 | 326887 | Allen Creek | 05:45 PM | 2 | A25 vs A17 | LSA Hotshots U16 - Coach Stuart | 2 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Richards | 0 | Bracket - Sunday, April 22, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326846 | Scott Hudgens Park | 09:00 AM | 1 | A19 vs A1 | Atlanta Fire U - GRU16 - Copeland | 9 | vs. | Fugees Soccer - GU16 | 0 | 326910 | Grimes Bridge | 01:00 PM | 2 | A10 vs A12 | Roswell Spain | 5 | vs. | SSA Paulding 16g Mustangs | 1 | 326849 | Bethesda Park | 01:00 PM | Bute | A24 vs A18 | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team B | 0 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Rothacker | 2 | 326905 | CYSA | 01:30 PM | 4 | A9 vs A2 | Columbus Crush Forfeited Game
| 0 | vs. | NTH MN Cheetahs | 4F | 326893 | Rabbit Hill Park | 03:00 PM | 3 | A16 vs A4 | GSA 16U Girls - Vasquez | CS | vs. | NTH MN Shockwaves | CS | 326913 | Scott Hudgens Park | 03:00 PM | 1 | A17 vs A6 | Atlanta Fire U - GRU16 - Richards | | vs. | PCFC ALMON - GRU16 | | 341006 | Allen Creek | 03:00 PM | 3 | A25 vs A28 | LSA Hotshots U16 - Coach Stuart | 7 | vs. | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team A | 0 | 326877 | Arlington Christian School | 05:00 PM | 1 | A26 vs A23 | Olympic Atl U16G Yellowjackets | 1 | vs. | CGSAWR Pride FC | 7 | Bracket - Friday, April 27, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326901 | TBD |
--
|
--
| A18 vs A25 | Atlanta Fire U - GRU16 - Rothacker | 1 | vs. | LSA Hotshots U16 - Coach Stuart | 0 | Bracket - Saturday, April 28, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326900 | Bunten Road Park | 09:00 AM | 1 | A17 vs A21 | Atlanta Fire U - GRU16 - Richards | 1 | vs. | UFA (P) Stars | 4 | 326829 | Jones Briddge Park | 12:15 PM | 3 | A6 vs A2 | PCFC ALMON - GRU16 | 4 | vs. | NTH MN Cheetahs | 0 | 326911 | Bunten Road Park | 01:00 PM | 1 | A19 vs A10 | Atlanta Fire U - GRU16 - Copeland | 2 | vs. | Roswell Spain | 1 | 326865 | Badger Creek Complex | 01:30 PM | 3 | A7 vs A4 | Cherokee Impact Xtreme | | vs. | NTH MN Shockwaves | | 326894 | PAC | 03:00 PM | 5 | A8 vs A12 | Lazers SC | 8 | vs. | SSA Paulding 16g Mustangs | 0 | 326903 | Rabbit Hill Park | 07:00 PM | 2 | A14 vs A23 | GSA 16U Girls - Cater / Murdoch | 0 | vs. | CGSAWR Pride FC | 2 | 326912 | Rabbit Hill Park | 07:00 PM | 3 | A15 vs A20 | GSA 16U Girls - Minervini | 1 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Martin | 1 | Bracket - Sunday, April 29, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326885 | East Roswell Park | 10:45 AM | 1 | A5 vs A19 | Concorde Fire - Newtown United FC | 1 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Copeland | 2 | 326899 | Bunten Road Park | 01:00 PM | 1 | A20 vs A6 | Atlanta Fire U - GRU16 - Martin | 0 | vs. | PCFC ALMON - GRU16 | 8 | 326918 | CYSA | 01:30 PM | 4 | A9 vs A3 | Columbus Crush Forfeited Game
| 0 | vs. | NTH MN Cougars | 4F | 326854 | Rabbit Hill Park | 03:00 PM | 3 | A16 vs A25 | GSA 16U Girls - Vasquez | 1 | vs. | LSA Hotshots U16 - Coach Stuart | 7 | 326902 | CGSA - Warner Robins | 03:00 PM | 9 | A22 vs A15 | CGSAWR Crushers | 4F | vs. | GSA 16U Girls - Minervini Forfeited Game
| 0 | 341007 | Bethesda Park | 03:00 PM | Bute | A24 vs A28 | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team B | | vs. | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team A | | 326804 | Metro North Pk | 03:00 PM | 4 | A4 vs A26 | NTH MN Shockwaves | 2 | vs. | Olympic Atl U16G Yellowjackets | 2 | 326850 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A23 | PCFC ALMON - GRU16 | 2 | vs. | CGSAWR Pride FC | 2 | 326822 | Pearl | 04:00 PM | 2 | A27 vs A22 | Sacred Heart Dash 16U | 2 | vs. | CGSAWR Crushers | 2 | 326856 | Braly | 05:00 PM | 4 | A13 vs A2 | SSA Paulding 16g Velocity | 2 | vs. | NTH MN Cheetahs | 0 | 326914 | Fowler Park | 05:00 PM | 9 | A21 vs A18 | UFA (P) Stars | 2 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Rothacker | 0 | Bracket - Saturday, May 05, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326921 | Adams Park | 10:00 AM | 1 | A11 vs A8 | SSA Kennesaw U16G Paulk M/W | 0 | vs. | Lazers SC | 13 | 326920 | Southeast Athletic Complex | 12:30 PM | 3 | A1 vs A14 | Fugees Soccer - GU16 | 0 | vs. | GSA 16U Girls - Cater / Murdoch | 6 | 326867 | Rabbit Hill Park | 01:00 PM | 1 | A15 vs A25 | GSA 16U Girls - Minervini | 1 | vs. | LSA Hotshots U16 - Coach Stuart | 4 | 326916 | CGSA - Warner Robins | 01:00 PM | 10 | A23 vs A16 | CGSAWR Pride FC | 4F | vs. | GSA 16U Girls - Vasquez Forfeited Game
| 0 | 341020 | Bethesda Park | 01:00 PM | Bute | A28 vs A24 | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team A | | vs. | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team B | | 326919 | Metro North Pk | 01:30 PM | 4 | A2 vs A5 | NTH MN Cheetahs | 0 | vs. | Concorde Fire - Newtown United FC | 1 | 326868 | TBD |
--
|
--
| A6 vs A16 | PCFC ALMON - GRU16 | 8 | vs. | GSA 16U Girls - Vasquez | 2 | 326860 | Southeast Athletic Complex | 03:00 PM | 3 | A1 vs A20 | Fugees Soccer - GU16 | 0 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Martin | 5 | 326915 | Braly | 03:00 PM | 4 | A12 vs A22 | SSA Paulding 16g Mustangs | 0 | vs. | CGSAWR Crushers | 3 | 326904 | Metro North Pk | 03:30 PM | 4 | A3 vs A7 | NTH MN Cougars | 3 | vs. | Cherokee Impact Xtreme | 1 | 326871 | Grimes Bridge | 04:15 PM | 2 | A10 vs A11 | Roswell Spain | 2 | vs. | SSA Kennesaw U16G Paulk M/W | 1 | 327184 | PAC | 05:00 PM | 5 | A8 vs A9 | Lazers SC | 4F | vs. | Columbus Crush Forfeited Game
| 0 | 326830 | Metro North Pk | 05:30 PM | 4 | A3 vs A4 | NTH MN Cougars | 0 | vs. | NTH MN Shockwaves | 1 | Bracket - Sunday, May 06, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 326799 | Grimes Bridge | 10:45 AM | 2 | A5 vs A6 | Concorde Fire - Newtown United FC | 0 | vs. | PCFC ALMON - GRU16 | 1 | 341004 | Braly | 01:00 PM | 4 | A13 vs A12 | SSA Paulding 16g Velocity | 3 | vs. | SSA Paulding 16g Mustangs | 0 | 326848 | Rabbit Hill Park | 01:00 PM | 1 | A15 vs A17 | GSA 16U Girls - Minervini | 0 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Richards | 2 | 326858 | Metro North Park | 01:00 PM | 4 | A4 vs A11 | NTH MN Shockwaves | CS | vs. | SSA Kennesaw U16G Paulk M/W | CS | 326851 | Badger Creek Complex | 01:00 PM | 10 | A7 vs A21 | Cherokee Impact Xtreme | 1 | vs. | UFA (P) Stars | 3 | 341009 | Pearl | 02:00 PM | 2 | A27 vs A23 | Sacred Heart Dash 16U | 1 | vs. | CGSAWR Pride FC | 2 | 326847 | Rabbit Hill Park | 03:00 PM | 3 | A14 vs A20 | GSA 16U Girls - Cater / Murdoch | 1 | vs. | Atlanta Fire U - GRU16 - Martin | 1 | 326869 | Metro North Pk | 04:00 PM | 1 | A2 vs A28 | NTH MN Cheetahs | 4F | vs. | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team A Forfeited Game
| 0 | 326797 | Badger Creek Complex | 06:30 PM | 3 | A7 vs A11 | Cherokee Impact Xtreme | 2 | vs. | SSA Kennesaw U16G Paulk M/W | 1 | Bracket - Saturday, May 12, 2018Game | Venue | Time | Field | Group | Home Team | Score | | Away Team | Score | 341003 | Adams Park | 01:00 PM | 1 | A11 vs A28 | SSA Kennesaw U16G Paulk M/W | | vs. | Steamers FC - 0Y167 - GRU16 - Team A | | 326870 | Braly | 03:00 PM | 4 | A13 vs A3 | SSA Paulding 16g Velocity | 2 | vs. | NTH MN Cougars | 2 |
|
|
| |
| |
| | |
|